Кошик
7 відгуків
"КРАЇНА МАЙСТРІВ"
+380412468331
...
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Софіти BRYZA є спеціальними ПВХ панелями , призначеними для підшивки фронтонних і карнизних звисів покрівлі , звернених вниз. Софіти забезпечують вентиляцію покрівлі та простору під покрівлею. Крім того, софітом виконується і декоративна функція , оскільки він чудово поєднується з різними матеріалами для покрівель та чудово доповнює сучасні водостічні системи. Софіти використовуються в різних видах будівництва, в тому числі в промисловому і в приватному будівництві .

Софіти не потребують догляду, володіють тривалим експлуатаційним терміном і чудово захищають покрівлю і простір під нею від проникнення атмосферних опадів, листя, птахів і комах, що значно продовжує терміни служби покрівлі.

Софіти бувають з перфорацією по центру і без перфорації. Колірні рішення софітів BRYZA представлені в широкому асортименті: білі, коричневі, червоні, графітові, зелені, цегляні (теракотові), відтінки «золотий дуб», «золотий горіх» і «горіх».

Для облицювання зовнішнього простору під покрівлею використовувати софіти набагато краще, ніж традиційну вагонку. Конструкція замку і умови монтажу роблять софіти набагато надійніше і довговічніше вагонки навіть при рівних умовах застосування. Софіт не так схильний атмосферних впливів, тому багато професійні будівельники рекомендують зупинити свій вибір саме на софіті.

Якщо Вам потрібно купити софіти BRYZA в Житомирі, то компанія "КРАЇНА МАЙСТРІВ" у цьому з радістю допоможе. Ми пропонуємо широкий вибір сайдингу та фасадних панелей, а ціна на софіти BRYZA не розчарує Вас.

Софіти BRYZA

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
ЯКЩО ЗНАЙДЕТЕ ДЕШЕВШЕ, ТО МИ ЗРОБИМО ЩЕ ДЕШЕВШЕ!
Виробник
"КРАЇНА МАЙСТРІВ"
Клапішевська Вікторія Станіславівна
+380
41
246-83-31
9-19
Офіс "КРАЇНА МАЙСТРІВ"
+380
67
283-31-83
9-19
Вікторія (відділ збуту)
+380
93
633-38-22
9-19
Вікторія (відділ збуту)
УкраїнаЖитомирська областьЖитомирм.Житомир, вул. Київська, 87, супермаркет "Вопак", 3 поверх, офіс №2
Мапа