Кошик
7 відгуків
Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 19.10.2017 до 30.10.2017, будут обработаны позже. С 31.10.2017 компания продолжит работу в обычном режиме.
"КРАЇНА МАЙСТРІВ"
+380412468331
...
Що таке профнастил?

Що таке профнастил?

Що таке профнастил?

Профнастил - це покрівельний матеріал, що являє собою профільований лист оцинкованої сталі з полімерним покриттям.  За своєю суттю профнастил - це та ж металочерепиця. І перший, і друга виготовляються з однакової рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям способом холодного прокату, що забезпечує збереження цілісності полімерного покриття профілю.

Єдина відмінність між ними в малюнку. Якщо металочерепиця імітує традиційний матеріал, що використовується для покрівлі, - керамічну черепицю, то профнастил більше нагадує шифер. Хвилі профнастилу можуть бути різної форми і висоти. Гофри можуть бути трапецієподібними, прямокутними, синусоїдальний, або мати більш складну будову.
Застосування профнастилу

Профнастил застосовується в будівництві для:

* Покрівлі (покрівельний профнастил),
* Облицювання стін гаражів, побутівок, складів (стіновий профнастил),
* Як каркас при швидкому будівництві об'єктів нежитлового фонду (ларьків, магазинів, кіосків), (несучий профнастил),
* Зборів та огорож при будівництві, навісів і козирків,
* Незнімної опалубки при будівництві великих об'єктів.

У третьому випадку об'єкти зводяться за принципом сендвіч-панелей, де з одного боку профнастил служить несучою конструкцією, з іншого боку - облицювальним матеріалом, а між ними укладається теплоізоляція.
Розміри профнастилу

Оскільки профнастил виготовляється з рулонної сталі, то довжина його листів може бути абсолютно різною і залежить тільки від розмірів, надаються замовником. Розраховуючи довжину листів профнастилу для покрівлі, враховуйте не тільки довжину ската даху, але і козирок. Будь-який покрівельний матеріал повинен виступати за крайні точки ската даху приблизно на 400мм.

Ширина листів залежить від виробника і варіюється від 980мм до 1850мм. При цьому, корисна ширина профнастилу зазвичай на 40-80мм нижчу за реальну. Це обумовлено вимогами по укладанню профілю, оскільки листи профнастилу потрібно класти «внахлест» і перекриттям на довжину однієї гофри.

Стандартні товщини матеріалу 0,5 мм 0,55 мм 0,7 мм, 0,8 мм і 1,00 мм. Вибір товщини профілю залежить від площі покривається будівлі та кліматичних характеристик. У зоні середньої смуги Росії найбільшою популярністю користуються профілі товщиною 0,5 мм і 0,7 мм.

Висота профнастилу - це відстань між крайніми точками двох суміжних гофр. Чим більше висота профілю, тим об'ємніше буде виглядати дах або будинок, виготовлене з цього матеріалу. Висота залежить від малюнка загинув і коливається від 15мм до 130мм.
Переваги профнастилу

Профнастил - легкий матеріал, що значно спрощує і здешевлює його доставку до місця застосування.

Завдяки подвійний захист від дії навколишнього середовища (оцинковці і міцному полімерному покриттю) профнастил довговічний матеріал, він не піддається корозії і достатньо готується, щоб витримати натиск будь-якого граду. Гарантований термін служби профнастилу - 50 років.

Широка кольорова гамма полімерного покриття профілю дозволяє підібрати матеріал, найбільш відповідний вам за кольором. Випускаються профілі 30 різних відтінків. Підібрати колір профнастилу ви можете за шкалою RAL.

Полімерне покриття профнастилу не вигорає на сонці, тому дах вашого будинку, або ж весь будинок в цілому, буде однаково радувати око яскравими фарбами і через рік, після побудови, і через 50 років.

Завдяки будові профілю та особливостям укладання (перекривання листів на довжину 1 гофри або 1 хвилі) дах з такого матеріалу не протікає ні за яких умов.

Легкість монтажу матеріалу при будь-якому застосуванні (для покрівлі, стін або несучих конструкцій).
Економічна вигода

Вартість профнастилу значно нижче, ніж будь-якого іншого покрівельного матеріалу, включаючи металочерепицю.

Завдяки легкості його монтажу, Ви самі можете встановити дах вашого будинку, і тим самим значно скоротити витрати на будівництво.

Довговічність матеріалу збільшує вигоду від його використання в рази.
Види профнастилу

Розрізняють три основних види профнастилу: покрівельний, стіновий і несе.

Покрівельний профнастил використовується при установці покрівлі будівель, він має велику висоту, ніж стінової або несучий.

Стіновий профнастил наменее об'ємний.

Несучий профнастил, який використовується для несучих конструкцій, характеризується більше товщиною, при цьому він може мати значну висоту гофри.

При цьому форма загинув може бути абсолютно різною. Нижче представлені лише деякі різновиди профілів.
Комплектуючі для профнастилу

Купуючи профнастил, необхідно одночасно закупити і всі комплектуючі, необхідні для монтажу профілю. Всі вони виконуються з тієї ж високоякісної оцинкованої сталі, що і сам профнастил, і покриті полімерним покриттям тієї ж колірної гами, щоб готова конструкція з профнастилу мала цілісний зовнішній вигляд.

Для різних випадків передбачені різні види комплектуючих, тому всі вони підбираються індивідуально під креслення вашої конструкції.

* Планка конькова
Захищає верхні горизонтальні краю ската або місце його похилого перелому
* Планка торцева
Закриває торець даху. Її необхідно укладати з нахлестом не менше 1 повної хвилі профілю або 50мм.
* Розжолобка
Встановлюється на внутрішньому стику двох скатів даху. Зазор між стиками герметизується ущільненням. Стик кріпиться саморізами в нижніх гофра профілю з кроком 300мм.
* Планка внутрішнього кута
Вона виконує декоративну функцію і кріпиться на кут саморізами без ущільнювачів.
* Планка зовнішнього кута
Захищає конструкцію від потрапляння в стик води і кріпиться саморізами без ущільнювачів.

Аксесуари для профнастилу

Крім профілю і комплектуючих, вам для монтажу ще будуть потрібні спеціальні аксесуари: шурупи-саморізи, плівки (гідроізоляція та пароізоляція) і утеплювач.

Саморіз для профнастилу має спеціальний наконечник-свердло, який дозволяє свердлити сталь товщиною до 2 мм. Завдяки цьому ви можете обійтися при монтажі конструкції одним шуруповертом.

Крім того головка саморіза покрита полімером, і вже спресована з шайбою, що збільшує площу кріплення профнастилу та зменшує небезпеку пошкодження профілю.

Гідро-та пароізоляція встановлюється до монтажу профнастилу. У готовій конструкції вона знаходиться безпосередньо під профілем і запобігає потраплянню вологи під дах.

Утеплювач (isover, izovol і інші аналоги). Його застосування дозволяє уникнути втрати тепла.
Застосування профнастилу для монтажу покрівлі

Перед тим, як замовляти профнастил, необхідно прорахувати його кількість.

Довжина листів профнастилу розраховується як довжина ребра ската + довжина виступаючого карниза (20-40см).

Кількість листів розраховується діленням ширини даху на корисну ширину профілю. Природно цифра округляється до цілого в більшу сторону.

Продумайте, які комплектуючі вам будуть потрібні.

Нахил даху рекомендується робити від 80. Цей кут дах має, якщо висота даху в сім разів менше ніж половина її ширини.

Продумайте систему вентиляцію даху. Вентиляційні отвори повинні бути розташовані максимально близько до коника даху.

На крокви кріпиться плівка гідро-або пароізоляції. Гідроізоляція застосовується, якщо кут нахилу даху - 8-120, оскільки існує ризик попадання води під дах. Повертаючи даху більше 120 досить пароізоляції.

Починайте кріплення листів профнастилу з торця даху. При цьому особливо ретельно перевірте перпендикулярність листа коника даху, тоді далі вам не доведеться витрачати час на виміри. Кожен наступний лист кладеться з нахлестом на попередній на довжину пів-або повної хвилі (2 гофри), але не менш 50мм.

При необхідності поздовжнього нахлесту - він повинен становити 200мм. Листи повинні кріпитися в районі нахлесту, і між ними обов'язково прокласти ущільнювач.

На плівку кріпляться листи профнастилу спеціальними саморезами. Самонарізи можуть встановлюватися в нижню гофру профілю, оскільки вони забезпечені прессшайбамі і ущільнювачами. Якщо ви кріпите профнастил цвяхами - вони встановлюються ТІЛЬКИ у верхню гофру профілю.

Після установки профнастилу, його утеплюють зсередини. Перед установкою, плити утеплювача повинні вилежатися 24 години з відкритою упаковкою. Для середньої смуги Росії товщина утеплювача близько 150 мм. Чим північніше - тим більше товщина утеплювача. При цьому стик плит ущільнювача повинен відстояти від стику листів профнастилу як мінімум на 100мм. Після установки утеплювача дах готова.

Профнастил за останні роки досяг піку своєї популярності. Він активно використовується як у якості покрівельного матеріалу, так фасадної. Завдяки високій міцності, профнастил почав застосовуватися як самостійне міжповерхове перекриття. І навіть у вік нових технологій він не здає своїх позицій.


 

"КРАЇНА МАЙСТРІВ"
Клапішевська Вікторія Станіславівна
+380
41
246-83-31
9-19
Офіс "КРАЇНА МАЙСТРІВ"
+380
67
283-31-83
9-19
Вікторія (відділ збуту)
+380
93
633-38-22
9-19
Вікторія (відділ збуту)
УкраїнаЖитомирська областьЖитомирм.Житомир, вул. Київська, 87, супермаркет "Вопак", 3 поверх, офіс №2
Мапа